Paket Adı

Teşekkürler Kampanyası (SONA ERDİ!)

Detay

Turkcell Superonline fiberde 1 milyon ev ışık hızında!Aralık ayı boyunca hızlarınızı ücretsiz 100 Mbps’e kadar yükseltiyoruz! Üstelik Turkcell TV+ ’lılara tüm kanallar hediye. Mevcut müşterilerimizin başvuru yapmasına gerek yoktur.(Kampanya sona ermiştir.)

Fiyatlandırma

(Kampanya sona ermiştir.)
Avantajlar

​Turkcell Superonline Fiber bireysel ve SOHO ailemizin 1 Milyona ulaşmasını kutlamak ve siz müşterilerimize teşekkür etmek için, Turkcell Superonline fiberli olan müşterilerimizin hızlarını Aralık ayı boyunca 100 Mbps'e kadar ücretsiz yükselttiğimiz bir kampanyadır.  Mevcut Turkcell Superonline fiber müşterilerimizin  başvuru yapmasına gerek yoktur.

Şartlar

 

 • ​Teşekkürler Kampanyası kapsamında Turkcell Superonline Fiber müşterilerimizin hızları 100 Mbps’e kadar yükseltilir.
 • Teşekkürler Kampanyası sadece 30.11.2016 tarihi saat 00.00'dan önce  herhangi bir fiber kampanyasında  aktif olarak fiber kullanan müşterilerimiz için geçerli bir kampanyadır.​
 • Teşekkürler Kampanyasından, bireysel ve SOHO Turkcell Superonline fiber müşterileri yararlanabilir.  Kampanya kapsamında sadece 100 Mbps’den düşük hızlara sahip olan müşterilerimizin hızları 100 Mbps’e kadar yükseltilecektir.
 • Teşekkürler Kampanyası 1-31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • 100 Mbps’e kadar fiber internet hızı tam görülmediği zamanlarda,  kablo ile bağlantı sağlanırsa tam hızı görebilir ve tam performans alınabilir.
 • Kampanya boyunca paket değişikliği durumunda, 100 Mbps’e kadar hız kullanımı devam edilebilir.
 • AKK ve kota aşımı durumlarında Joker AKK ve Joker Kota satın alabilirsiniz. Joker AKK  ve Joker Kota ile eski paket hızınız yerine, 100 Mbps’e kadar hıza geri döner ve ek hız alanına sahip olunur.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir.
 • Bağlandığınız uygulama ya da web sayfası kaynaklı bazı zaman aralıklarında yüksek kullanım sebebi ile 100 Mbps’den düşük hızları görebilme ihtimali vardır.
 • Modem çeşitlerine ve markalarına göre müşterinin hızını 100 Mbps’e kadar görme ihtimali değişkenlik gösterebilir.
 • 100 Mbps’e kadar hız sağlama işlemi,  Şebeke gerekliliklerine bağlı olarak azalabilir. 
  Ayrıntılı Bilgi İçin: 0212 944 45 45 Superonline internet satış

Bu pakete geçmek için hemen başvurun, biz sizi arayalım.

TIKLA ARA